Особливості ЗНО 2019

Офіційний сайт Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти - http://zno-kharkiv.org.ua
Офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти - http://www.testportal.gov.ua
Терміни проведення ЗНО-2018
Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 6 лютого і триватиме 19 березня 2018 року.
Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 22 травня проведенням тесту з математики.
24 травня відбудеться тестування з обов'язкового тесту з української мови і літератури.
Встановлення порогу «склав / не склав» та визначення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів відбудеться не пізніше 20 червня. 21 червня учасники тестування дізнаються про офіційні результати, отримані за складання тестів, на своїх офіційних сторінках. Цього ж дня навчальним закладам будуть надіслані відомості з результатами державної підсумкової атестації їх випускників. Додаткова сесія ЗНО буде проведена з 2 до 11 липня за окремим графіком.
У 2018 році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.
Результати зовнішнього оцінювання з української мови будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за рівень повної загальної середньої освіти.
До переліку предметів, що будуть зараховані як результати ДПА виключено тести ЗНО з української мови і літератури (частина тесту з української мови) для студентів вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.