Особливості ЗНО 2019

Офіційний сайт Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти - http://zno-kharkiv.org.ua
Офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти - http://www.testportal.gov.ua
Інформаційний_куточок_квітень_2019
Терміни проведення ЗНО-2019

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться лютого і триватиме 1березня 2019року.

Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 21травня проведенням тесту з математики.

2травня відбудеться тестування з обов'язкового тесту з української мови і літератури.

Встановлення порогу «склав / не склав» та визначення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів відбудеться не пізніше 25червня. 14 червня учасники тестування дізнаються про офіційні результати, отримані за складання тестівз української мови та літератури і математики, 25червняз історії Українина своїх офіційних сторінках. Цього ж дня навчальним закладам будуть надіслані відомості з результатами державної підсумкової атестації їх випускників. Додаткова сесія ЗНО буде проведена з 26 червнядо 11 липня за окремим графіком.

У 2019році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Результати зовнішнього оцінювання з української мови та математики або історії України будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за рівень повної загальної середньої освіти.

До переліку предметів, що будуть зараховані як результати ДПА виключено тести ЗНО з української мови і літератури (частина тесту з української мови), математики або історії України (частина тесту «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.») для студентів вищих навчальних закладів, які в 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту.