Оголошується набір на курси підготовки водіїв "категорії В" 


У коледжі працюють підготовчі курси. Детальніше...


Оголошення конкурсу на заміщення посади директора ХДАДК Детальніше тут


Директор Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу Перевозник Анатолій Семенович

Заслужений працівник освіти України.

Народився 20 липня 1948 р. у с. Старий Салтів Старосалтівського району Харківської області.

У 1973 р. закінчив Харківський інститут радіоелектроніки, в 1993 р.– Харківський автомобільно-дорожній інститут.

Лауреат рейтинг-конкурсу «Харків’янин року» (2004 р.).

Трудову діяльність А.С. Перевозник розпочав у 1966 р. Працював на Вільшанській швейній фабриці, в Українському НДІ металів. 3 1976р. – викладач, завідувач навчально-виробничих майстерень Харківського текстильного технікуму. У 1985-1987 рр. – інструктор, заступник завідувача відділу пропаганди й агітації Дзержинського райкому Компартії України. 

3 1987 р. Анатолій Семенович очолює Харківський автомобільно-дорожній технікум Міністерства освіти і науки України.

Навчальний заклад, створений на базі автотракторної профшколи в 1929 р., за роки своєї діяльності підготував 35 тис. фахівців. Декілька разів змінювалась назва, місцерозташування навчального закладу. І від 1968 р. автомобільно-дорожній технікум розмістився у новобудові Олексіївського житлового масиву м. Харків на території майже 2,5 га. Тут у впорядкованих корпусах функціонують 60 навчальних кабінетів і лабораторій, оснащених сучасним технічним обладнанням. У 2017 р. технікум був перейменований на Харківський державний автомобільно-дорожній коледж (ХДАДК). Коледж має 3 навчальні майстерні, 2 навчальні гаражі, навчальний дорожній полігон, спортивну залу, стадіон та бібліотеку з читальним залом на 230 посадкових місць. Автотракторний парк коледжу налічує 7 вантажних автомобілів, автокран, автобус, 12 легкових автомобілів, самоскид, 6 колісних тракторів, 3 бульдозери, екскаватор, автогрейдер, автоскрепер, 2 тракторні причепи. Все це забезпечує виконання навчальних програм виробничих практик.

Сьогодні у ХДАДК навчально-виховний процес здійснюють висококваліфіковані викладачі, серед яких – 14 відмінників освіти України, 22 викладача-методиста; педагоги вищої та першої категорії складають 58% від загальної кількості викладацького складу.


Науковці коледжу неодноразово були учасниками обласних конференцій, виставок, конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена». Їхні науково-методичні розробки відзначені дипломами та грамотами різних ступенів.

Під керівництвом А.С.Перевозника проведено розбудову та комплексну модернізацію матеріально-технічної бази; створено оптимальну модель взаємодії структурних підрозділів коледжу з вузами III–IV рівнів акредитації зі ступеневої підготовки спеціалістів і безперервної освіти. У 2004 р. розпочато підготовку молодших спеціалістів з нових для транспортної галузі спеціальностей у коледжі та на базі філії у м. Лозова, що надає змогу 500 студентам навчатися за місцем проживання.

3 гордістю за здобутки своїх випускників, які своєю працею і досягненнями роблять вагомий внесок у розбудову Харківщини, колектив коледжу живе з надією на подальший розвиток і продовження кращих традицій ХДАДК з підготовки молодших спеціалістів для підприємств автомобільного транспорту, дорожнього комплексу, підприємств різних галузей і форм власності.